ادامه پخش سریال «شبکه مخفی زنان» به کارگردانی افشین هاشمی از روز جمعه -۲۰مرداد،‌ در شبکه نمایش خانگی شروع می‌شود. به گزارش ستاره هنر، سریال شبکه مخفی زنان که در ژانری کمدی تاریخی ساخته شده، بعد از رفع مشکلات پیش آمده، آماده پخش شده و قسمت بیست و یکم این سریال طبق روال گذشته روز […]

ادامه پخش سریال «شبکه مخفی زنان» به کارگردانی افشین هاشمی از روز جمعه -۲۰مرداد،‌ در شبکه نمایش خانگی شروع می‌شود.

به گزارش ستاره هنر، سریال شبکه مخفی زنان که در ژانری کمدی تاریخی ساخته شده، بعد از رفع مشکلات پیش آمده، آماده پخش شده و قسمت بیست و یکم این سریال طبق روال گذشته روز جمعه ۲۰مرداد ساعت ۱۲ظهر در شبکه نمایش خانگی منتشر می‌شود.

شبکه مخفی زنان اولین حضور افشین هاشمی به عنوان کارگردان در شبکه نمایش خانگی‌است، نویسندگی آن را محمد رحمانیان و محسن قرائی بر عهده داشتند و به تهیه‌کنندگی محمدحسن شانه‌ساززاده ساخته شده است. در خلاصه داستان این سریال آمده که وزارت فرهنگ و هنر در سال ۱۳۱۰ تصمیم به تشکیل کانون بانوان گرفته تا با تشکل‌های مشابه رقابت و سپس آن‌ها را حذف کند.

در سریال شبکه مخفی زنان سیامک انصاری، لیلا حاتمی ، مهدی هاشمی، باران کوثری، شبنم مقدمی، شقایق دهقان، مونا فرجاد، یلدا عباسی، حمید فرخ‌نژاد، امیرحسین رستمی، رضا بهبودی، شهرام مسعودی و محمدرضا آزادفرد به ایفای نقش پرداخته‌اند. این سریال ساختاری خلاقانه دارد و این خلاقیت حتی در تیتراژ ابتدایی با جملات و عبارات متفاوتی که برای معرفی بازیگران و سازندگان نوشته شده، دیده می‌شود.


سریال شبکه مخفی زنان از جمعه ۲۰مرداد هر هفته ساعت ۱۲ظهر به صورت اختصاصی در نماوا پخش می‌شود.