فیلم سینمایی «بی‌مادر» به کارگردانی مرتضی فاطمی نامزد بهترین فیلم خارجی زبان جشنواره ولز شد. به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «بی‌مادر» به نویسندگی و کارگردانی سید مرتضی فاطمی، نامزد بهترین فیلم خارجی زبان جشنواره ولز شد. «بی‌مادر» که پنجمین حضور در جشنواره‌های بین‌المللی را تجربه می‌کند در چهار […]

فیلم سینمایی «بی‌مادر» به کارگردانی مرتضی فاطمی نامزد بهترین فیلم خارجی زبان جشنواره ولز شد.

به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «بی‌مادر» به نویسندگی و کارگردانی سید مرتضی فاطمی، نامزد بهترین فیلم خارجی زبان جشنواره ولز شد.

«بی‌مادر» که پنجمین حضور در جشنواره‌های بین‌المللی را تجربه می‌کند در چهار حضور قبلی خود سه جایزه «بهترین فیلم» از جشنواره‌های بین‌المللی داکا ۲۰۲۲، کراسینگ د اسکرین انگلستان ۲۰۲۳، جشنواره بین‌المللی فیلم بنگلور و یک جایزه «بهترین کارگردانی» جشنواره فیلم رینبو لندن را کسب کرده بود.

هفتمین دوره جشنواره Wales International Film Festival 2023 با ساز و کاری ویژه و چند مرحله‌ای در طی دو ماه در گوین تئاتر در شهر نیث در ولز جنوبی برگزار می‌شود، پس از نمایش آثار منتخب و شناسایی فینالیست‌ها، در نهایت معرفی برندگان جوایز در تاریخ (۱۵ سپتامبر) ۲۴ شهریور ماه انجام خواهد شد.

«بی مادر» به تهیه کنندگی محمدرضا مصباح و علی اوجی، این روزها در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است.