یاسر طالبی جایزه بهترین کارگردانی مستند بخش آثار کوتاه را از شصت و سومین دوره جشنواره قدیمی و معتبر کراکو لهستان از آن خود کرد. به گزارش ستاره هنر از ایسنا، شصت و سومین دوره جشنواره بین‌المللی کراکو در کشور لهستان برندگان خود را اعلام کرد و یاسر طالبی مستندساز ایرانی موفق به کسب جایزه […]

یاسر طالبی جایزه بهترین کارگردانی مستند بخش آثار کوتاه را از شصت و سومین دوره جشنواره قدیمی و معتبر کراکو لهستان از آن خود کرد.

به گزارش ستاره هنر از ایسنا، شصت و سومین دوره جشنواره بین‌المللی کراکو در کشور لهستان برندگان خود را اعلام کرد و یاسر طالبی مستندساز ایرانی موفق به کسب جایزه اژدهای نقره‌ای بهترین کارگردانی مستند بخش کوتاه شد.

«سرنوشت» تازه‌ترین مستند یاسر طالبی، داستان عشق، آینده و جاودانگی است. این مستند به شرح زندگی دختری به نام سحر و پدرش می‌پردازد. این مستند پیش از این جایزه بهترین کارگردانی را از نهمین دوره جشنواره بین‌المللی «Doker» روسیه از آن خود کرده است.

«سرنوشت» از تلویزیون‌های «NHK» ژاپن، «LCP» فرانسه و الجزیره قطر پخش شده است. الهه نوبخت در کنار یاسر طالبی تهیه‌کنندگی این پروژه را به عهده داشته و هنگامه بلوری تهیه‌کننده همکار بوده است.