رئیس سازمان صدا و سیما در مورد شایعه استعفایش گفت: این شایعات زیاد مطرح می‌شود و من تکذیب می‌کنم. به گزارش ستاره هنر–  ایرنا، پیمان جبلی صبح امروز چهارشنبه – ۲۳ اسفند – در حاشیه جلسه هیأت با اشاره به برکناری معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما گفت: آقای خدا بخشی استعفا داد و استعفای […]

رئیس سازمان صدا و سیما در مورد شایعه استعفایش گفت: این شایعات زیاد مطرح می‌شود و من تکذیب می‌کنم.

به گزارش ستاره هنر–  ایرنا، پیمان جبلی صبح امروز چهارشنبه – ۲۳ اسفند – در حاشیه جلسه هیأت با اشاره به برکناری معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما گفت: آقای خدا بخشی استعفا داد و استعفای ایشان پذیرفته شد.

رئیس سازمان صدا و سیما همچنین در مورد شایعه استعفایش تصریح کرد: این شایعات زیاد مطرح می شود و من تکذیب می‌کنم.

جبلی در پاسخ به سوالی درباره طرح‌ها و برنامه‌های صداوسیما برای سال جدید گفت: مراکز تولید سیمرغ، سیمافیلم، دفتر فیلم‌نامه آثار سازوکار تحولی خود را در سال ۱۴۰۳ نشان خواهند داد و این مراکز متولی برنامه‌هایی می شوند که در آثار تولیدی کمرنگ شده اند و سهم این برنامه‌ها زیاد خواهد شد.

وی اضافه کرد: مرکز سیمافیلم نیز با انتشار فراخوان برای کارگردانان، تهیه‌کنندگان و نویسندگان و همچنین با جمع‌آوری طرح‌های پیشنهادی، آن‌ها را بررسی می‌کنند.

رئیس سازمان صداوسیما تصریح کرد: تا پایان سال ۱۴۰۳ جدول پخش برنامه‌های نمایشی و سریال‌ها تکمیل شده و نگرانی از این بابت نداریم.

جبلی همچنین درباره تخصیص بودجه سال آینده گفت: تلاش می‌کنیم بودجه به‌گونه‌ای به صداوسیما تخصیص داده شود که بتوانیم وظایفی که در برنامه هفتم به عهده این سازمان گذاشته شده را پوشش دهیم و همچنین مجموعه‌های سلمان و موسی را بدون دغدغه پیش ببریم.

وی با بیان اینکه به نظر می‌رسد سال آینده پرهزینه‌ترین سال صداوسیما از حیث تولید این مجموعه‌ها باشد، ابراز امیدواری کرد، مجموعه‌ها در سال آینده نیز با نظم فعلی پیش بروند.

رئیس سازمان صداو سیما تصریح کرد: سال آینده علاوه بر مجموعه‌های تلویزیونی، برنامه‌های متنوع و ساختارهای برنامه‌سازی جدیدی که امسال به آن توجه شده بود، خیلی پربار تر از امسال دنبال شود.