کارگردان نمایش «تجریش جنوبی» از همه خبرنگاران دعوت کرد تا آخرین روز اجرای این اثر با حضور در سالن شماره یک عمارت ارغوان در ساعت‌های اعلام شده، میهمان این گروه باشند. به گزارش ستاره هنر، همزمان با اجرای هشتم نمایش «تجریش جنوبی» در عمارت ارغوان که مصادف با روز خبرنگار بود، کارگردان این نمایش در […]

کارگردان نمایش «تجریش جنوبی» از همه خبرنگاران دعوت کرد تا آخرین روز اجرای این اثر با حضور در سالن شماره یک عمارت ارغوان در ساعت‌های اعلام شده، میهمان این گروه باشند.

به گزارش ستاره هنر، همزمان با اجرای هشتم نمایش «تجریش جنوبی» در عمارت ارغوان که مصادف با روز خبرنگار بود، کارگردان این نمایش در صحبت‌هایی اجرای خود را به خبرنگاران تقدیم کرد.

نمایش تجریش جنوبی به کارگردانی مهدی‌کاسه‌ساز و تهیه‌کنندگی مهفام کمالی از ساعت ۱۹ دوشنبه ۹ مردادماه اجرای خود را در سالن شماره یک عمارت ارغوان آغاز کرده و با استقبال نسبی از سوی مخاطبان همراه شده است.

شامگاه گذشته این نمایش با حضور رضا درمیشیان، آرش فلاحت‌پیشه و جمعی از چهره‌های فرهنگی و تعدادی از خبرنگاران اجرا شد.

در پایان این اجرا، مهدی کاسه‌ساز ضمن تقدیم نمایش به خبرنگاران، در صحبت‌هایی گفت: خبرنگاران قلب تپنده جامعه ما هستند اما متاسفانه این روزها با شرایط خوبی مواجه نیستند. امیدوارم این شرایط خیلی زود تغییر کند تا ما شاهد وضعیت بهتری باشیم.

او در پایان از همه خبرنگاران دعوت کرد تا آخرین روز اجرای این اثر با حضور در سالن شماره یک عمارت ارغوان در ساعت‌های اعلام شده، میهمان گروه نمایش «تجریش جنوبی» باشند.

«تجریش جنوبی» روایتی از زندگی خانواده‌ای در جنوب تهران است که هر کدام از اعضای آن با معضلات اجتماعی مختلفی دست و پنجه نرم می‌کنند و در پی یافتن راه‌حل مناسبی هستند..

محمدرضا مراد،‌ آرامه سلطانیه، کتایون سلطانی، بهراد محمدی، فرزاد احدی، کتایون سبحانی، امیرحسین نامی، محمدحسین کیا، فاطمه میرباقری، نیلان نکوئی و مهدی کاسه‌ساز بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداختند.

مهدی‌کاسه‌ساز پیش از این به کارگردانی فیلم‌های کوتاه مختلفی پرداخته و نمایش «اتاق روانی» را در سالن حافظ به صحنه برده است.

علاقمندان به تماشای این نمایش می‌توانند از طریق سایت تیوال اقدام به خرید بلیت کنند. همچنین برای مخاطبان این امکان وجود دارد که با مراجعه به گیشه عمارت ارغوان واقع در خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، بعد از تقاطع رازی، بن بست زیبا به صورت حضوری اقدام به خرید بلیت کنند.

از دیگر عوامل این اثر می‌توان به: مجری طرح: گروه هنری ریرا، مدیرتولید: مهدی ابراهیمی، نویسنده: محمد کرمی، دستیار اول کارگردان ‌و برنامه‌ریز: مریم جانمحمدی، آهنگساز: محسن نامدار (با تشکر از هوتن حسینی)، دستیاران کارگردان: فاطمه میرباقری، طراح صحنه: شهاب‌ شریفی، طراح لباس: فاطمه صفری‌زاده، طراح نور: مهدی کاسه‌ساز، طراح گریم: فرزانه جدیدی، مجری گریم: غزاله سلطانی، طراح پوستر: عطیه ادوای، عکاسان: رضا صدر، عرفان سیفی، ساخت تیزر: امین زمانی و مشاور رسانه: حامد قریب اشاره کرد.