فیلم کوتاه «سینما بی پول» به کارگردانی علی عارف نسب به جشنواره آماتور کلیبیا تونس (FIFAK) راه یافت. به گزارش ستاره هنر، فیلم کوتاه «سینما بی‌پول» از تولیدات حوزه هنری سمنان به کارگردانی علی عارف نسب و تهیه کنندگی سعید خجسته فر و علی عارف نسب به بخش رقابتی پنجاه و نهمین دوره جشنواره بین […]

فیلم کوتاه «سینما بی پول» به کارگردانی علی عارف نسب به جشنواره آماتور کلیبیا تونس (FIFAK) راه یافت.

به گزارش ستاره هنر، فیلم کوتاه «سینما بی‌پول» از تولیدات حوزه هنری سمنان به کارگردانی علی عارف نسب و تهیه کنندگی سعید خجسته فر و علی عارف نسب به بخش رقابتی پنجاه و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم‌های آماتور کلیبیا (FIFAK) تونس راه یافت.

جشنواره کلیبیا مهمترین گردهمایی فیلمسازان جوان، دوستداران سینما و دانشجویان مدارس فیلم در تونس است که در هر دوره بیش از ۱۲۰۰ نفر شرکت کننده در آن حضور دارند.

این جشنواره که قدیمی ترین جشنواره در تونس است از سال ۱۹۶۴ توسط فدراسیون فیلمسازان آماتور تونس و با حمایت وزارت فرهنگ و با همکاری مرکز ملی سینماوتصویر و شهرداری شهر کلیبیا برگزار می شود.

این جشنواره طی هشت روز از ۱۹ تا ۲۶ آگوست برابر با ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور ماه در سالن تئاتر روباز مرکز فرهنگی کلیبیا برگزار خواهد شد.

پخش بین الملل این فیلم بر عهده مرکز بین الملل سوره است.

  • نویسنده : شیدامهدوی