روزبه حصاری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون با نمایش «جریان» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی روی صحنه تئاتر می‌آید. به گزارش ستاره هنر، روزبه حصاری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پس از حضور در بیش از ۱۰ اثر نمایشی همچون «مرگ در می‌زند»، «تقدیر باران» و «بالاخره این زندگی مال کیه» به‌زودی با نمایش […]

روزبه حصاری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون با نمایش «جریان» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی روی صحنه تئاتر می‌آید.

به گزارش ستاره هنر، روزبه حصاری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پس از حضور در بیش از ۱۰ اثر نمایشی همچون «مرگ در می‌زند»، «تقدیر باران» و «بالاخره این زندگی مال کیه» به‌زودی با نمایش «جریان» به صحنه باز می‌گردد.

«جریان» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی درباره مصطفی، سردبیر مجله‌ای است که علیه یک جریان مقاله‌ای می‌نویسد و در پی این اتفاق ماجراهای نمایش شکل می‌گیرد.

در توضیح این نمایش آمده است: انگار همیشه یک جریان روبه‌رویت ایستاده یا باید روبه‌رویش بایستی یا باید بگذاری از روی تو رد بشود …

محمد کاظم‌تبار مجری طرح و حسن جودکی مدیر تولید این اثر هستند.

روزبه حصاری، صالح لواسانی، محمد نیازی، مهدی رحیمی‌سده، مازیار مهرگان، فرزاد تجلی، حسین ثمری و ضحی رجایی (بازیگر خردسال) بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در این نمایش قطعی شده است.

  • نویسنده : زهراکلاته عربی