نمایش «علیا مخدره» به نویسندگی و کارگردانی مریم شعبانی در تالار سوره حوزه هنری به صحنه می رود. به گزارش ستاره هنر، نمایش «علیا مخدره» به نویسندگی و کارگردانی مریم شعبانی از ۲۶ مرداد ماه ساعت ۲۰ در تالار سوره حوزه هنری روی صحنه می رود. این نمایش قصه‌ای گمشده در تاریخ در باب احوال […]

نمایش «علیا مخدره» به نویسندگی و کارگردانی مریم شعبانی در تالار سوره حوزه هنری به صحنه می رود.

به گزارش ستاره هنر، نمایش «علیا مخدره» به نویسندگی و کارگردانی مریم شعبانی از ۲۶ مرداد ماه ساعت ۲۰ در تالار سوره حوزه هنری روی صحنه می رود.

این نمایش قصه‌ای گمشده در تاریخ در باب احوال سه تن از زنان ادیب، نقاش و شاعر کاخ ناصرالدین شاه قاجار است که در جریان کتابت داستان امیر ارسلان نامدار با کمک خواهر ناصرالدین شاه به روایت شهادت حضرت بنی هاشم در عاشورا می پردازند.

در این نمایش بازیگرانی چون سارا قادری، فاطمه زارع، فاطمه مرادی، عطیه بحری، محدثه رمضانی، ‌شکیبا عبدی مطلق، فاطمه ‌گودرزی، مهدیه خادمی، حنانه حدادی به ایفای نقش می پردازند.

سایر عوامل نمایش عبارتند از مدیرتولید: هانیه سادات شاکر، مدیر اجرایی: زهرا هودگر، دستیار کارگردان: منا شعبانی، طراح لباس: منا شعبانی، مدیر صحنه: زهرا توحیدی، مدیر برنامه: فاطمه مرادی و رهبری حرکات فرم: محدثه رمضانی.

نمایش «علیا مخدره» ویژه بانوان به صحنه می رود.