فروش بلیت‌ سینماهای نمایش‌دهنده فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از جمعه (۱۴ مهر) آغاز شد. به گزارش ستاره هنر از ستاد اطلاع‌رسانی و ارتباطات رسانه‌ای سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، طبق برنامه‌ریزی‌ها در بخش فناوری اطلاعات جشنواره، فروش بلیت فیلم‌ها برای عموم مخاطبان و خانواده‌ها از […]

فروش بلیت‌ سینماهای نمایش‌دهنده فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از جمعه (۱۴ مهر) آغاز شد.

به گزارش ستاره هنر از ستاد اطلاع‌رسانی و ارتباطات رسانه‌ای سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، طبق برنامه‌ریزی‌ها در بخش فناوری اطلاعات جشنواره، فروش بلیت فیلم‌ها برای عموم مخاطبان و خانواده‌ها از ساعت ۱۰ صبح امروز- جمعه ۱۴ مهر- آغاز شد و تا زمان تکمیل ظرفیت‌های نمایش ادامه دارد.

فروش بلیت فیلم‌های جشنواره، به صورت برخط و سامانه‌ آی‌تیکت خواهد بود.

به منظور سهولت در خرید و امکان خدمات‌دهی مطلوب به خانواده‌ها و علاقه‌مندان، علاوه بر خرید بلیت از طریق سامانه آی‌تیکت، امکان تهیه بلیت از طریق گیشه‌ سینماهای میزبان جشنواره در شهر اصفهان هم امکانپذیر است.

سینماهای میزبان این دوره جشنواره فیلم کودک، پردیس‌های سینمایی «چهارباغ» و «ساحل» هستند.

بر اساس این خبر، مرکز تماس سامانه‌ آی‌تیکت روزانه از ساعت ۹ تا ۲۱ پاسخگوی تماس‌های تلفنی مخاطبان است.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با دبیری مجید زین‌العابدین و با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان از امروز با آیین افتتاحیه در اصفهان، فعالیت خود را آغاز می‌کند و نمایش فیلم‌ها نیز از فردا- شنبه-۱۵ مهر (هفتم اکتبر) آغاز می‌شود. این جشنواره تا بیستم مهر (۱۲ اکتبر) ادامه دارد.