«لحظه پیش از خداحافظی» عنوان تازه ترین اثر نمایشی مسعود میرطاهری قرار است اوایل شهریور ماه در سالن مهرگان اجرا شود. به گزارش ستاره هنر؛ مسعود میرطاهری قرار است نمایش «لحظه پیش از خداحافظی» را اوایل شهریور ماه در خانه نمایش مهرگان روی صحنه ببرد. میرطاهری که سال‌هاست به صورت اختصاصی روی شیوه‌های بازیگری (متد […]

«لحظه پیش از خداحافظی» عنوان تازه ترین اثر نمایشی مسعود میرطاهری قرار است اوایل شهریور ماه در سالن مهرگان اجرا شود.

به گزارش ستاره هنر؛ مسعود میرطاهری قرار است نمایش «لحظه پیش از خداحافظی» را اوایل شهریور ماه در خانه نمایش مهرگان روی صحنه ببرد.

میرطاهری که سال‌هاست به صورت اختصاصی روی شیوه‌های بازیگری (متد اکتینگ) کار می‌کند و آموزش می‌دهد، این نمایش را با حضور بازیگران جوان و برگزیده اش روی صحنه می‌برد.

نمایش «لحظه پیش از خداحافظی» نوشته پوپک رحیمی است. این نمایشنامه در شش اپیزود و با هفده کاراکتر اصلی نوشته شده و داستان‌های متفاوتی درباره روابط انسان‌ها را روایت می‌کند.

میرطاهری درباره تازه‌ترین تجربه تئاتری خود گفت: هیچ وقت نمی‌شود فهمید آدم‌ها کی و کجا مسیرشان را عوض می‌کنند. ممکن است همه آن چیزی را که فکر می‌کنید برهم بزنند، گاهی یک حرف، یک رفتار و یک انتخاب می‌تواند داستان را عوض کند اما من همیشه خواستم بهترین اتفاق را خلق کنم.

«گارسن»، «بمب گذاری دیسکو قاهره»، «برلینگتون» و … از جمله نمایش‌هایی است که مسعود میرطاهری طی سال‌های اخیر کارگردانی کرده است.

«لحظه پیش از خداحافظی» در حالی قرار است در خانه نمایش مهرگان (شانوی سابق) به اجرا درآید که این سالن پیش از این برای مدتی تعطیل بود. اما قرار است با اولین شب اجرای این نمایش سالن مهرگان نیز با تغییرات جدید افتتاح و فعالیت خود را از سر بگیرد.

محل جدید خانه نمایش مهرگان در خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، کوچه فرهنگی واقع شده است.