مجموعه «آقای قاضی» با بازی بهزاد خلج از امشب شنبه، هفتم مرداد از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود. به گزارش ستاره هنر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «آقای قاضی» به عنوان سریال شبانگاهی شبکه دو از امشب هرشب ساعت ۲۱ و ۱۰ دقیقه پخش خواهد شد. مجموعه «آقای قاضی» درامی در […]

مجموعه «آقای قاضی» با بازی بهزاد خلج از امشب شنبه، هفتم مرداد از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود.

به گزارش ستاره هنر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «آقای قاضی» به عنوان سریال شبانگاهی شبکه دو از امشب هرشب ساعت ۲۱ و ۱۰ دقیقه پخش خواهد شد.

مجموعه «آقای قاضی» درامی در فضای دادگاه با نقش‌آفرینی بهزاد خلج در نقش آقای قاضی است که تمام اتفاقات آن در دادگاه رقم می‌خورد و تمامی قسمت‌های آن از موضوعات واقعی اقتباس شده‌اند.

فیلمنامه‌های این سریال در ۴۲ قسمت توسط ۱۲ نویسنده جوان زیر نظر سیدمحمد حسینی به رشته تحریر درآمده‌ که در هر قسمت شاهد پخش دو اپیزود خواهیم بود.

عواملی که با این پروژه همکاری داشته‌اند عبارتند از: حسین فریدون‌جاه (مدیر پروژه)، سیدمحمد حسینی (سرپرست نویسندگان)، کیومرث مرادی (بازیگردان)، فرید مرزوقی و سیاوش رمضانلو (برنامه‌ریز و دستیاران کارگردان)، محمد رحیمی (مدیر تصویربرداری)، سیدسعید احمدی (مدیر صدابرداری)، پدرام بهرامی (مدیر تدوین)، مرتضی شجاعی (طراح صحنه و دکور)، شهرام توانایی (طراح گریم)، قاسم مربی (مدیر صحنه و لباس)، مهدی رنجگری (مشاور قضایی)، میثم بابایی (طراح تیتراژ)، عبدالمجید قوامی (عکاس) و…

«آقای قاضی» به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی، کارگردانی سجاد مهرگان و با صدای تورج مهرزادیان در روایت ابتدایی اپیزودها از شنبه، هفتم مرداد هرشب ساعت ۲۱ و ۱۰ دقیقه پخش می شود. بازپخش این مجموعه روز بعد ساعات ۲ و ۱۵ دقیقه بامداد، ۱۰ صبح و ۱۶ و ۱۵ دقیقه است.

  • نویسنده : ساراکوشا