باشگاه دانش‌آموزی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی کارگاه‌های انتقال تجربه هنری و فکرپروری برای کودکان کار را با حضور آتش تقی‌پور هنرمند تئاتر و تلویزیون برگزار می‌کند. به گزارش ستاره هنر، به مناسبت روز جهانی کودک سومین گردهمایی باشگاه دانش‌آموزی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با برگزاری ۲ کارگاه انتقال تجربه هنری و […]

باشگاه دانش‌آموزی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی کارگاه‌های انتقال تجربه هنری و فکرپروری برای کودکان کار را با حضور آتش تقی‌پور هنرمند تئاتر و تلویزیون برگزار می‌کند.

به گزارش ستاره هنر، به مناسبت روز جهانی کودک سومین گردهمایی باشگاه دانش‌آموزی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با برگزاری ۲ کارگاه انتقال تجربه هنری و همچنین کارگاه فکر پروری برای کودکانِ کار برگزار می‌شود.

کارگاه انتقال تجربه هنری برای کودکانِ کار با حضور آتش تقی‌پور بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما، تلویزیون و دارای نشان درجه یک هنری و محمد نجاری نویسنده، کارگردان، متخصص مطالعات بینارشته‌ای علوم انسانی و هنر، معاون نوآوری و توسعه فناوری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار خواهد شد.

در این رویداد، این هنرمندان تجربه زیسته خود را برای کودکان کار تبیین می‌کنند.

کارگاه فکرپروری با کودکانِ کار، دیگر کارگاه این گردهمایی است که با حضور مهرنوش هدایتی، اسماعیل ناصری، نورالدین محمودی و سعید ناجی برگزار می‌شود.

این سومین گردهمایی باشگاه دانش‌آموزی است که توسط مرکز نوآوری و توسعه فناوری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، خانه خلاق و نوآوری علوم انسانی و فرهنگ با همکاری گروه فبک پژوهشکده اخلاق و تربیت میزبان علاقه‌مندان است.

سومین گردهمایی باشگاه دانش‌آموزی، یکشنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۸ تا ۱۳ در تهران، بزرگراه کردستان، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، سالن حکمت برگزار خواهد شد.