جزییات خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نوروز ۱۴۰۳ با ۱۲ تالار موزه‌ای و کتابخانه‌ای اعلام شد. به گزارش ستاره هنر از سازمان میراث فرهنگی، نخستین موزه وقفی- خصوصی و بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، با آثاری از سه هزار سال پیش تا روزگار معاصر و مجموعه‌ای از خدمات گسترده، در نوروز ۱۴۰۳ از گردشگران […]

جزییات خدمات‌رسانی کتابخانه و موزه ملی ملک در نوروز ۱۴۰۳ با ۱۲ تالار موزه‌ای و کتابخانه‌ای اعلام شد.

به گزارش ستاره هنر از سازمان میراث فرهنگی، نخستین موزه وقفی- خصوصی و بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، با آثاری از سه هزار سال پیش تا روزگار معاصر و مجموعه‌ای از خدمات گسترده، در نوروز ۱۴۰۳ از گردشگران و بازدیدکنندگان نوروزی، همچنین پژوهشگران و دوستداران کتاب میزبانی می‌کند.

گنجینه‌ای کم‌نظیر از سکه‌ها و تمبرهای تاریخی، اشیای تزیینی، تابلوهای نقاشی و نگارگری، قلمدان‌ها و آثار لاکی، خوش‌نویسی، اسناد تاریخی و نسخه‌های خطی در مجموعه کتابخانه و موزه ملی ملک، در دو بخش تالارهای موزه‌ای و کتابخانه‌ای، از روز یک‌شنبه پنجم فروردین تا پایان روز پنج‌شنبه نهم فروردین از ساعت ۱۰ تا ۱۷ (روز سه‌شنبه هفتم فروردین از ساعت ۱۰ تا ساعت ۲۱) در انتظار پژوهشگران و دوستداران آثار تاریخی و فرهنگی به ویژه گردشگران و تهران‌گردان است.

تالار کتابخانه نیز در همان روزها و ساعت‌ها میزبان پژوهشگران و دوستداران کتاب خواهد بود.

گردشگران نوروزی و پژوهشگران کتابخانه می‌توانند در روزهای نوروز از خدمات موزه‌ای و کتابخانه‌ای این موسسه واقع در «تهران، میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد» بهره بگیرند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیش‌تر به نشانی اینترنتی www.malekmuseum.org و صفحه رسمی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک در اینستاگرام به نشانی malek_museum_library مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۶۶۷۵۱۲۹۱ تماس بگیرند.