دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: با توجه به عزای عمومی و ابراز همدردی با مردم غزه اجراهای صحنه‌ای موسیقی امروز- چهارشنبه-۲۶ مهرماه برگزار نمی شود. به گزارش ستاره هنر از روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حملات بی رحمانه رژیم غاصب و جعلی اسرائیل به مردم بی دفاع […]

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: با توجه به عزای عمومی و ابراز همدردی با مردم غزه اجراهای صحنه‌ای موسیقی امروز- چهارشنبه-۲۶ مهرماه برگزار نمی شود.

به گزارش ستاره هنر از روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حملات بی رحمانه رژیم غاصب و جعلی اسرائیل به مردم بی دفاع و مظلوم غزه دل هر انسان آزادیخواه و حق طلبی را می‌آزارد. حمله دیشب این رژیم خون ریز به بیمارستان المعمدانی و قتل عام بیش از هزار زن و کودک مظلوم فلسطینی عواطف انسانی در سراسر دنیا را جریحه‌دار کرده است.

بر این اساس و با توجه به اعلام عزای عمومی از سوی دولت، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن ابراز همدردی و همدلی جامعه هنری با مردم مصیب زده فلسطین، اعلام می‌کند که اجراهای صحنه‌ای موسیقی (کنسرت) امروز- چهارشنبه- ۲۶ مهرماه در سراسر کشور برگزار نمی‌شود.

براساس این اطلاعیه؛ سایت‌های فروش بلیط باید با اطلاع رسانی به مخاطبان، آنها را در جریان قرار دهند و برگزارکنندگان اجراهای صحنه‌ای با تعیین تاریخ جایگزین، پذیرای علاقه‌مندان باشند.