کنسرت موسیقی بی‌کلام پویا حاجیلی نوازنده ویولن با همراهی تعدادی از نوازندگان کشورمان در مجموعه برج آزادی برگزار خواهد شد. به گزارش ستاره هنر، تازه‌ترین کنسرت پویا حاجیلی آهنگساز و نوازنده ویولن شامگاه پنجشنبه (۲۵ خرداد) با همراهی تعدادی از نوازندگان مطرح کشورمان در مجموعه برج آزادی تهران برگزار خواهد شد. این در حالی است […]

کنسرت موسیقی بی‌کلام پویا حاجیلی نوازنده ویولن با همراهی تعدادی از نوازندگان کشورمان در مجموعه برج آزادی برگزار خواهد شد.

به گزارش ستاره هنر، تازه‌ترین کنسرت پویا حاجیلی آهنگساز و نوازنده ویولن شامگاه پنجشنبه (۲۵ خرداد) با همراهی تعدادی از نوازندگان مطرح کشورمان در مجموعه برج آزادی تهران برگزار خواهد شد. این در حالی است که همزمان با برپایی کنسرت از تازه‌ترین آلبوم این نوازنده با عنوان «جاودانه» نیز رونمایی می‌شود.

آلبوم «جاودانه» پویا حاجیلی، هشت سال پس از انتشار آلبوم موفق «انعکاس رویا» در حالی همزمان با برگزاری این کنسرت رونمایی می‌شود که به گفته برگزارکنندگان این کنسرت، سبک اجرای قطعات در این اجرا نیز برای نخستین بار در ایران با شیوه‌ای متفاوت تقدیم دوستداران موسیقی خواهد شد.

بابک ریاحی‌پور نوازنده گیتاربیس، مسعود همایونی نوازنده گیتار الکتریک، ناصر رحیمی نوازنده فلوت، حسن فراهانی نوازنده ترومپت، علیرضا مهدی‌زاده نوازنده ساکسوفون، شروین شهبازی نوازنده گیتار، اشکان ژعاله نوازنده کیبورد، امین نجف‌زاده نوازنده پرکاشن، بهنام شهرکی نوازنده درامز، بهنام حکیم نوازنده عود و پویا حاجیلی نوازنده ویولن گروه نوازندگان این کنسرت را تشکیل می دهند.

کنسرت پویا حاجیلی پنجشنبه (۲۵ خرداد) ساعت ۲۰ در تالار اصلی مجموعه برج آزادی تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای خرید بلیت این اجرای زنده بی‌کلام می‌توانند به سامانه «ملوتیک» مراجعه کنند.