فیلم سینمایی «یاسا» به کارگردانی مانی مهدی‌پور در جشنواره اورلاندو اکران می‌شود. به گزارش ستاره هنر از روابط عمومی فیلم، «یاسا» عنوان فیلمی سینمایی به کارگردانی مانی مهدی‌پور و تهیه‌کنندگی آرمین مرادی است که در تازه‌ترین حضور خارجی خود به چهارمین جشنواره Orlando international film راه یافته است. چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم اورلاندو، ۱۳ تا […]

فیلم سینمایی «یاسا» به کارگردانی مانی مهدی‌پور در جشنواره اورلاندو اکران می‌شود.

به گزارش ستاره هنر از روابط عمومی فیلم، «یاسا» عنوان فیلمی سینمایی به کارگردانی مانی مهدی‌پور و تهیه‌کنندگی آرمین مرادی است که در تازه‌ترین حضور خارجی خود به چهارمین جشنواره Orlando international film راه یافته است.

چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم اورلاندو، ۱۳ تا ۱۶ جولای در فلوردیای آمریکا برگزار می‌شود.

«یاسا» درباره دختری است که قتلی را انجام داده و حال در پی گرفتن رضایت از پدر قاتل است که در این راه با مشکلاتی رو برو می‌شود.

منوچهر علی پور، سپیده پهلوان‌زاده، لاوین خادم گیلانی، فریدون نوروزپور، سمیه صفری، کیمیا قریشی، امیر معراج و باحضور جمال ذوالقدر از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

دیگر عوامل «یاسا» عبارت از نویسنده: ابوذر نوروزپور، مدیر فیلمبرداری: آرمین مرادی، مدیر صدابرداری: محمدلطفی، تدوین: مریم مهدی‌زاده، طراح چهره‌پردازی: بهمن ولی پور، طراح صحنه و لباس: رها دادجو، مدیر برنامه‌ریزی: ابوذر نوروزپور و پخش این فیلم بر عهده سولماز اعتماد است.

  • نویسنده : حسین شیردل