ستاره هنر |shaina

تبلیغات

تعرفه نمایش آگهی در شاینا    

نمایش اسلاید و تبلیغات در پایگاه خبری شاینا به شرح زیر است:

تبلیغات در صفحه اصلی در اندازه pixles 103*444 میباشدو باتوجه به تعداد روزهای نمایش آن ها طبق جدول متفاوت است

تعداد روزهای نمابش

قیمت (به تومان)

10 روز

 

30.000

20 روز

 

40.000

30 روز

 

50.000

45 روز

60.000

 

مشخصات بنرها

 اندازه بنرها 103*444 PIXELS میباشد وحداکثر حجم قابل قبول برای بنرها بیست و نه کیلو بایت 29KB می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر  GIF یا  JPG و یا فایل فلش SWFباشند.

لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.
برای آگهی هایی که بنرهای تصویری فرمت GIF یا JPG  استفاده میکنند امکان ثبت کلیک وجود داشته و آگهی دهنده در صورت استفاده از بنرهایی با این فرمت میتواند کلیک لاگ را در پنلی که از طرف سایت در اختیار وی قرار داده می شود نیز بصورت آنلاین مشاهده کند.


نحوه پرداخت
پس از انتخاب کلاس تبلیغات مبلغ آنرا به شماره حساب 5199109156 بانک ملت واریز نمایید و تاریخ، کد شعبه، میزان مبلغ واریز شده و شماره سند (فیش واریزی) را همراه بنر )تصویر آگهی) و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل  SHAINA.NEWS2014@GMAIL.COM ارسال نمایید. جهت واریز اینترنتی (ساتنا یا پایا( نیز میتوانید از شماره شبا IR910120010000005199109156 استفاده کنید و مشخصات واریزی و نام واریزکننده را ارسال نمایید.
همچنین می‌توانید مبلغ آگهی را از طریق شماره کارت   6104 3379 3989 5742  بانک ملت واریز نمایید و تاریخ واریز، میزان مبلغ واریز شده و شماره کارت واریز کننده  را همراه بنر و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل اشاره شده ارسال نمایید. توجه کنید مشخصات واریزی را نهایتاً تا پانزده روز پس واریزی به اطلاع ما رسانده و تایید آنرا دریافت کنید در غیر اینصورت سایت هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت.همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.


نحوه سفارش آگهی
جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به کلاس تبلیغاتی مدنظرتان مبلغ آنرا به حساب بانکی اشاره در همین صفحه واریز نمایید و مشخصات مبلغ واریزی (تاریخ،مبلغ واریزی و...) را همراه با تصویر آگهی (بنر) و لینک مرتبط با آن به ایمیل بخش تبلیغات ارسال نمایید. واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف دو تا سه روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.
اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد.
جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با ایمیل   SHAINA.NEWS2014@GMAIL.COM و یا با تلفن 09373299214 تماس حاصل کنید.