ستاره هنر |shaina

پرویز پرستویی «امروز» در شبکه سحر

۱۳۹۹/۰۱/۱۸ ۰۰:۰۱

فیلم سینمایی «امروز» با تهیه کنندگی و کارگردانی رضا میرکریمی از کانال اردوی شبکه سحر پخش می شود.


به گزارش ستاره هنر؛  این فیلم 90 دقیقه ای داستان «یونس» راننده تاکسی قدیمی است که در پایان یک روز کاری به زن جوان بارداری کمک می کند تا به بیمارستان برسد. غافل از این که در بیمارستان اتفاقات زیادی در انتظار اوست. پزشک و کارکنان بیمارستان پیشداوری های مختلفی درباره ارتباطش با زن دارند ، اما در مقابل پرسش های خود فقط با سکوت راننده مواجه می شوند و...
«امروز» که در سال 2015 به عنوان نماینده سینمای ایران درآکادمی علوم و هنرهای سینما (اسکار) معرفی و نامزد و برنده چند سیمرغ از سی و دومین جشنواره فیلم فجر شده است توسط زهرا فراهانی زبانگردانی و به صورت زیرنویس به زبان اردو پخش می شود.
پرویز پرستویی ، سهیلا گلستانی ، شبنم مقدمی ، حسام محمودی ، امیر کربلایی زاده ، مریم توکلی ، گیتی قاسمی ، اشکان جنابی ، آسیه ضیایی و گیتی قاسمی در «امروز» با نویسندگی مشترک رضا میرکریمی و شادمهر راستین نقش آفرینی کرده اند.
فیلم سینمایی «امروز» یکشنبه 17 فروردین ساعت 22:00 به وقت تهران بر روی آنتن کانال اردوی شبکه سحر است.


حمید فرخ نژاد و هنگامه قاضیانی «روزهای زندگی» را به شبکه سحر می آورند
فیلم سینمایی «روزهای زندگی» با کارگردانی پرویز شیخ طادی از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ، داستان این فیلم در سال 1367 می گذرد. «لیلا» و «امیرعلی» زن و شوهری هستند که زندگی خود را وقف بیمارستان صحرایی در جبهه های جنوب کشور کرده اند. این زوج به دلیل سال ها کار در آنجا به حال و هوای جبهه وابستگی شدیدی پیدا کرده اند. اما اعلام خبر آتش بس و بعد حمله نیروهای عراقی به بیمارستان ، این زوج را در آزمایشی دشوار قرار می دهد.
در «روزهای زندگی» که در سی امین جشنواره فیلم فجر در چندین بخش برنده دیپلم افتخار و سیمرغ بلورین شد حمید فرخ نژاد ، هنگامه قاضیانی ، کریم اکبری مبارکه ، کوروش سلیمانی و حسن سالار نقش آفرینی کرده اند.
زبانگردانی و زیرنویس این فیلم به زبان بوسنیایی توسط آدین یاشاروویچ انجام شده است.
فیلم سینمایی «روزهای زندگی» یکشنبه 17 فروردین ساعت 23:00 به وقت تهران با تهیه کنندگی سعید سعدی در مدت زمان 90 دقیقه بر روی آنتن کانال بالکان شبکه سحر است.


«نگاه هفته» از شبکه سحر بررسی می کند:
ویروس کرونا و وقایع و رخدادهای مرتبط با آن در ایران و جهان
برنامه «نگاه هفته» (زاویه نگاه) از کانال اردوی شبکه سحر امشب به موضوع شیوع ویروس کرونا و بررسی وقایع و رخدادهای مرتبط با آن درایران و جهان در یک هفته اخیر می پردازد.
به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی ، ازجمله محورهایی که در این برنامه 30 دقیقه ای بدان ها پرداخته خواهد شد عبارتند از: شیوع این ویروس در ایران و اقدامات موثر دولت و همکاری مردم برای جلوگیری و کنترل آن ، بررسی سرعت انتشار ویروس در آمریکا و تلفات انسانی آن ، نگاهی به اروپا و به صورت اختصاصی تر ایتالیا و اسپانیا درمبارزه با ویروس و موفقیت های کسب شده توسط جامعه جهانی در مبارزه با این ویروس.
دکتر محمدعلی دری استاد دانشگاه به عنوان مهمان در استودیوی برنامه «زاویه نگاه» از کانال اردو همچنین به ساخت و آزمایش موفقیت آمیز کیت تشخیص ویروس کرونا در ایران اشاره خواهد کرد.
«نگاه هفته» (زاویه نگاه) یکشنبه 17 فروردین ساعت 20:30 به وقت تهران با اجرای عظیم سبزواری و تهیه کنندگی محسن محسنی بر روی آنتن کانال اردوی شبکه سحر است.

 

22061