ستاره هنر |shaina

وزیر راه و شهرسازی مهمان امشب «من طهران» شبکه العالم

۱۴۰۰/۰۹/۰۶ ۱۳:۰۹

رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی، مهمان امشب «من طهران» شبکه العالم بوده و در خصوص چشم انداز مهمترین برنامه های این وزارت خانه گفت و گو خواهد کرد.


به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی  به نقل از میرزا باقری، تهیه کننده «من طهران» شبکه العالم، وزیر راه و شهرسازی، رستم قاسمی در برنامه امشب حضور خواهد داشت و در خصوص برنامه های این وزارت خانه گزارشی را ارائه و به سوالات مطروحه پاسخ خواهد داد.


میرزا باقری در این باره افزود: اهمیت ترانزیت شمال غرب کشور و توافقات در این زمینه، چگونگی اجرایی شدن خط آهن شلمچه به بصره و دورنمای این طرح، آینده طرح های ترانزیتی، ریلی و جاده ای در افغانستان علی رغم حضور طالبان در این کشور، آینده طرح ارتباط میان خلیج فارس و مدیترانه به شکل زمینی و از مسیر عراق و سوریه علی رغم کارشکنی های آمریکا و نیز خبرهای خوب از تحقق وعده رئیس جمهور درباره ساخت یک میلیون مسکن و چگونگی آن از جمله موضوعاتی است که وزیر محترم راه و شهرسازی در این برنامه به آن پاسخ خواهند داد.   


«من طهران» به تهیه کنندگی میرزا باقری و اجرای محمد باقر حیدری، سوم آذرماه ساعت 21 به وقت تهران به روی آنتن شبکه العالم خواهد رفت.

وزیر راه و شهرسازی مهمان امشب «من طهران» شبکه العالم

شیدامهدوی

30105