تهیه و تنظیم:زهراکلاته عربی/ دبیر شورای انتخاب آثار تماشاخانه‌ ایرانشهر اعلام کرد این تماشاخانه‌ برای سال ۱۴۰۲ درخواست اجرا نمی‌پذیرد. به گزارش ستاره هنر؛ توحید معصومی دبیر شورای انتخاب آثار تماشاخانه ایرانشهر درباره تکمیل ظرفیت اجراها در سال جدید عنوان کرد: جدول اجراهای این تماشاخانه بسته شده است و برای سال ۱۴۰۲ هیچ درخواست جدیدی […]

تهیه و تنظیم:زهراکلاته عربی/

دبیر شورای انتخاب آثار تماشاخانه‌ ایرانشهر اعلام کرد این تماشاخانه‌ برای سال ۱۴۰۲ درخواست اجرا نمی‌پذیرد.

به گزارش ستاره هنر؛ توحید معصومی دبیر شورای انتخاب آثار تماشاخانه ایرانشهر درباره تکمیل ظرفیت اجراها در سال جدید عنوان کرد: جدول اجراهای این تماشاخانه بسته شده است و برای سال ۱۴۰۲ هیچ درخواست جدیدی پذیرفته نمی‌شود.

وی ادامه داد: جدول اجراهای تماشاخانه ایرانشهر بر اساس تعهدات مدیریت پیشین و همچنین درخواست‌های تازه گروه‌های تئاتری برای اجرا در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ تا پایان سال ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی و بسته شده است. بر همین اساس تماشاخانه ایرانشهر برای اجرا در سال ۱۴۰۲ نمی‌تواند پذیرای درخواست‌های جدیدی از سوی گروه‌های محترم باشد.

معاون هنری و هماهنگی تماشاخانه ایرانشهر در پایان یادآور شد: بسیاری از گروه‌های محترم نیز در لیست رزرو جدول اجراهای سال ۱۴۰۲ قرار گرفته‌اند؛ که این عزیزان یا در صورت انصراف گروه‌های اصلی جدول، جایگزین آن‌ها خواهند شد و یا در اولویت انتخاب برای اجرا در سال ۱۴۰۳ قرار خواهند گرفت.