مقامات پاکستان، اکران «باربی» ساخته گرتا گرویگ را در این کشور متوقف کردند؛ به زعم آنها، این فیلم با بازی مارگو رابی بازیگر سرشناس استرالیایی و رایان گاسلینگ دارای محتوای مشکوک است. به گزارش ستاره هنر- خبرنگار سینمایی ایرنا، فیلم باربی در حالی از روی پرده بزرگ پایین آمده که در زمان حاضر یکی از […]

مقامات پاکستان، اکران «باربی» ساخته گرتا گرویگ را در این کشور متوقف کردند؛ به زعم آنها، این فیلم با بازی مارگو رابی بازیگر سرشناس استرالیایی و رایان گاسلینگ دارای محتوای مشکوک است.

به گزارش ستاره هنر- خبرنگار سینمایی ایرنا، فیلم باربی در حالی از روی پرده بزرگ پایین آمده که در زمان حاضر یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌ها در سراسر جهان است؛ باربی تنها در نخستین روز خود ۲۲.۳ میلیون دلار فروش داشت و فروش ۱۵۵ میلیون دلاری تا پایان این هفته را هدف قرار داده است.

به نوشته رسانه‌های پاکستان، مقامات این کشور معتقدند باربی دارای محتوایی مشکوک است و نمی‌خواهند از طریق این فیلم پیام‌های آمریکا به اشتراک گذاشته شود.

گاردین هم محتوای اعتراض‌آمیز را دلیل توقف اکران باربی اعلام کرده و به نقل از مقامان پاکستان نوشته فیلم بازبینی خواهد شد. بدون این که به صحنه خاصی از فیلم اشاره شود در عین حال مقامات این کشور گفته‌اند اکران مجدد باربی به دریافت مجوز از هیات‌های استانی برای سانسور صحنه‌هایی دارد که به زعم آنها ناقض ارزش‌های اجتماعی، فرهنگی و مذهبی کشور است.

  • منبع خبر : ایرنا