پنجمین روز از نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک، میزبان پنج نمایش صحنه‌ای خواهد بود. به گزارش ستاره هنر؛ در پنجمین روز از نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک، سالن‌های این رویداد میزبان پنج نمایش صحنه‌ای و پنج اثر در بخش فضای باز خواهند بود. در پنجمین روز از برگزاری نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی […]

پنجمین روز از نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک، میزبان پنج نمایش صحنه‌ای خواهد بود.

به گزارش ستاره هنر؛ در پنجمین روز از نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک، سالن‌های این رویداد میزبان پنج نمایش صحنه‌ای و پنج اثر در بخش فضای باز خواهند بود.

در پنجمین روز از برگزاری نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی (دوشنبه دوازدهم تیر)، پنج نمایش در بخش صحنه‌ای و پنج اثر در بخش فضای باز اجرا خواهند شد.

بخش بین‌الملل

«دریاچه قو» به نویسندگی و کارگردانی سامسون موسسیان از کشور ارمنستان با مدت زمان ۴۵ دقیقه طی دو نوبت در ساعت‌های ۱۷ و ۱۹ در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.

نمایش‌های ایرانی صحنه‌ای

«شوآف» به نویسندگی و کارگردانی کاوه مهدوی از تهران با مدت زمان ۳۵ دقیقه در دو نوبت و در ساعت‌های ۱۸ و ۲۰ در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شود.

«آی تک» به نویسندگی و کارگردانی فاطمه برمال از اردبیل با مدت زمان ۴۰ دقیقه در دو سئانس ۱۷ و ۱۹ در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

«سبز-آبی» به نویسندگی رضا فقیهی و کارگردانی مرجان خورسند از تهران به مدت ۴۰ دقیقه، ساعت‌های ۱۸ و ۲۰ در سالن بزرگ تالار مولوی اجرا می‌شود.

«ماهی سیاه کوچولو» به نویسندگی نسرین خنجری با کارگردانی حجت هاشمی از تهران برای ۴۵ دقیقه ساعت‌های ۱۸ و ۲۰ در سالن گلستان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

نمایش‌های بخش فضای‌باز

در بخش نمایش‌های فضای باز نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک، پنج نمایش «بارگاه سلیم‌خان» به نویسندگی و کارگردانی زهرا امینی علویجه از تهران در ساعت ۱۸:۳۰، نمایش «ماجرای گله من» به نویسندگی و کارگردانی امیرمحمد انصافی در ساعت ۱۹، «شکارچی» به نویسندگی و کارگردانی لیلا بیگوند از تهران در ساعت ۱۹:۳۰، نمایش «نوازندگان غول‌پیکر بختیاری» به نویسندگی و کارگردانی محسن اکرمی قوامی در ساعت ۲۰ و نمایش «زاده قوس فلک است اصفهان…» به نویسندگی و کارگردانی عاطفه نقوی از اصفهان در ساعت ۲۰:۳۰ در محوطه مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان خواهند بود.

نوزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک به دبیر هادی حجازی‌فر، هشتم تا هفدهم تیر در حال برگزاری است.

  • نویسنده : شیدامهدوی