فراخوان نخستین جایزه داستان کوتاه «گارنت» در ۲ گروه سنی برای جوانان و نوجوانان منتشر شد. به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی جایزه «گارنت»، نخستین دوره این جایزه با دبیری سارا سالار در ۲ گروه سنی نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ و جوانان ۱۸ تا ۳۰ سال برای تمام فارسی‌زبانان در ایران و […]

فراخوان نخستین جایزه داستان کوتاه «گارنت» در ۲ گروه سنی برای جوانان و نوجوانان منتشر شد.

به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی جایزه «گارنت»، نخستین دوره این جایزه با دبیری سارا سالار در ۲ گروه سنی نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ و جوانان ۱۸ تا ۳۰ سال برای تمام فارسی‌زبانان در ایران و دیگر کشورهای دنیا، برگزار می‌شود.

موضوع آثار در این رویداد آزاد است و هر شرکت‌کننده تنها می‌تواند یک اثر ارسال کند. داستان‌های کوتاه باید کمتر از یک‌هزار کلمه و بیشتر از سه‌هزار کلمه نباشد و در قالب Word نوشته و به شکل PDF و Word ارسال شود.

مهلت ارسال اثر به این جایزه تا ۲۵ آذر ۱۴۰۲ خواهد بود.

داستان کوتاه ارسالی پیش از شرکت در این جایزه نباید در هیچ قالبی (کتاب، نشریه، سایت، و هر مدل دیگر از انتشار) منتشر شده باشد.

جوایز این رویداد بدین شرح است:

نفر اول؛ ۱۲ میلیون تومان جایزه نقدی، دیپلم افتخار، لوح تقدیر جایزه بین‌المللی داستان کوتاه گارنت.
نفر دوم؛ ۹ میلیون تومان جایزه نقدی، دیپلم افتخار ، لوح تقدیر جایزه بین‌المللی داستان کوتاه گارنت.
نفر سوم؛ ۶ میلیون تومان جایزه نقدی، دیپلم افتخار ، لوح تقدیر جایزه بین‌المللی داستان کوتاه گارنت.

همچنین به ۱۰ نفر برگزیده نیز ۲ میلیون تومان جایزه نقدی و لوح تقدیر جایزه بین‌المللی داستان کوتاه گارنت تقدیم می‌شود.

اختتامیه این جایزه نیز اسفند ۱۴۰۲ برپا خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر، به پایگاه اینترنتی https://garnettalent.ir/story-prize مراجعه کنند و یا با دبیرخانه این جایزه به شماره ۲۶۱۵۹۰۶۴-۰۲۱ تماس بگیرند.