سریال درام «پرستاران» از شنبه ۱۶ دی ماه جایگزین سریال «کیمیاگر» در شبکه دو سیما می‌شود. به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی شبکه دو سیما، سریال «پرستاران» سریالی درام و محصول کشور کاناداست، که به کارگردانی کلی میکین، وینفرید جانگ، جردن کنینگ و کن گیروتی در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. در […]

سریال درام «پرستاران» از شنبه ۱۶ دی ماه جایگزین سریال «کیمیاگر» در شبکه دو سیما می‌شود.

به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی شبکه دو سیما، سریال «پرستاران» سریالی درام و محصول کشور کاناداست، که به کارگردانی کلی میکین، وینفرید جانگ، جردن کنینگ و کن گیروتی در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است.

در این سریال تیارا شکوبی (در نقش: گریس نایت)، ناتاشا کالیس (در نقش: اشلی)، جردن جانسون هیندز (در نقش: کوئن) ، سندی سیدهو (در نقش نازنین) و دونالد مک کلین جونیور (در نقش: وولف) به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال «پرستاران» ماجراهای اشلی، گریس، وولف، کوئن و نازنین، پنج پرستار جوان بیمارستان سنت ماری را به تصویر می‌کشد، که همگی دلسوز، صبور و مهربان اند و در هر قسمت ماجرایی برای آنها رخ می‌دهد که به عنوان یک انسان و یک پرستار مورد آزمایش قرار می‌گیرند، و هر بار در نهایت کار درست را انجام می‌دهند. آنها در زندگی شخصی خود هم مشکلاتی دارند اما به مرور و در روند مواجهه با بیماران مختلف، راه حل مشکلات خود را پیدا می‌کنند.

سریال «پرستاران» با نام اصلی Nurses از شنبه شانزدهم دی هر شب ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن خواهد شد. بازپخش این سریال روز بعد ساعات ۰۰:۵۰ بامداد، ۱۰ صبح و ۱۶:۱۵ است.

 

  • نویسنده : صغری توحیدلو