وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت آتیلا پسیانی هنرمند برجسته کشورمان را تسلیت گفت. به گزارش ستاره هنر– از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن پیام محمدمهدی اسماعیلی به شرح زیر است: «انا الله و انا الیه راجعون متاسفانه، خانواده شریف سینما و تئاتر، بار دیگر داغدار […]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت آتیلا پسیانی هنرمند برجسته کشورمان را تسلیت گفت.

به گزارش ستاره هنر– از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن پیام محمدمهدی اسماعیلی به شرح زیر است: «انا الله و انا الیه راجعون

متاسفانه، خانواده شریف سینما و تئاتر، بار دیگر داغدار درگذشت استاد آتیلا پسیانی، هنرمندی از نسل بزرگان این عرصه شد. هنرمندی که در کنار توانمندی‌های بارز در عرصه بازیگری در سینما و تئاتر، سال‌ها به عنوان معلمی دلسوز و نمونه، بازیگران شاخصی را برای سینمای ایران تربیت کرد.

این هنرمند برجسته و چهره فرهیخته فرهنگ و هنر با ایفای نقش‌های گوناگون در صحنه‌های تئاتر، تلویزیون و سینما، آثار ماندگاری در دفتر زرین هنر برجا گذاشت و بخشی از خاطرات فراموش نشدنی ما را در سینما خلق کرد.

اینجانب درگذشت زودهنگام این سینماگر بزرگ را به خانواده ایشان، جامعه هنری و سینمایی و عموم هموطنان تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال مغفرت و رحمت واسعه برای آن عزیز از دست رفته و صبر و بردباری بازماندگان محترم را خواستارم.»