«آخرین تولد» به کارگردانی و نویسندگی نوید محمودی از ۱۸ مرداد ماه با سرگروهی سینما هویزه مشهد در سراسر کشور اکران عمومی می شود. به گزارش ستاره هنر ، آخرین تولد اثر نوید محمودی که دو سال پیش با نام «سقوط کابل» پروانه ساخت گرفته بود و قرار بود در چهلمین جشنواره فیلم فجر حضور […]

«آخرین تولد» به کارگردانی و نویسندگی نوید محمودی از ۱۸ مرداد ماه با سرگروهی سینما هویزه مشهد در سراسر کشور اکران عمومی می شود.

به گزارش ستاره هنر ، آخرین تولد اثر نوید محمودی که دو سال پیش با نام «سقوط کابل» پروانه ساخت گرفته بود و قرار بود در چهلمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کند اما به دلیل طولانی شدن فرایند فیلمبرداری این کار مسیر نشد.

الناز شاکردوست،پدرام شریفی، شیدا خلیق، آرمین رحیمیان،سوگل خلیق، نیلوفر کوخانی و رضا بهبودی در آخرین تولد به ایفای نقش می‌پردازند.

از آثار نوید محمودی می توانیم به کارگردانی آثاری چون «رفتن»، «هفت و نیم» و «مردن در آب مطهر» و تهیه‌کنندگی فیلم‌های «چند متر مکعب عشق»، «شکستن همزمان بیست استخوان» و سریال نمایش خانگی «پوست شیر» اشاره کنیم.

مدیر فیلمبرداری این فیلم که نوید محمودی خودش آن را تهیه کرده است، مهران ممدوح است و دیگر عوامل فیلم عبارتند از: مدیر صدابرداری: منصور شهبازی، صداگذار: حسین قورچیان، آهنگساز: سهند مهدی زاده، طراح لباس: لیدا سلطانی، طراح صحنه: سعید مربی، جلوه‌های ویژه: ناصر فصیحی، تدوینگر: نیما جعفری‌جوزانی، چهره‌پرداز: محمود دهقانی ، دستیار یک و برنامه ریز: مهرداد نژاد، منشی صحنه: فائزه گرکانی ، عکاس: فتاح ذی‌نوری.

“آخرین تولد” روایتی ست از عشق ثریا و فهیم؛ عشقی که سایه‌ی جنگ بر سرش آوار شده است، غزلی ست عاشقانه در دل بحران..