اجرای نمایش «سلول شخصی» به کارگردانی امیرحسین آلادپوش از روز یکشنبه هشتم مرداد با حضور تعدادی از بازیگران مطرح تئاتر، سینما و تلویزیون در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌شود. به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «سلول شخصی» عنوان یکی از تازه ترین آثار نمایشی تئاترشهر است، که […]

اجرای نمایش «سلول شخصی» به کارگردانی امیرحسین آلادپوش از روز یکشنبه هشتم مرداد با حضور تعدادی از بازیگران مطرح تئاتر، سینما و تلویزیون در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌شود.

به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «سلول شخصی» عنوان یکی از تازه ترین آثار نمایشی تئاترشهر است، که از روز یکشنبه هشتم مرداد به نویسندگی امیرحسین آلادپوش و سیدمرتضی هاشمی، کارگردانی امیرحسین آلادپوش و حضور تعدادی از بازیگران شاخص تئاتر، سینما و تلویزیون در تالار اصلی پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

جلیل فرجاد، کامران تفتی، مجید نوروزی و مهدیارمشیرزاده بازیگران این اثر نمایشی هستند، ضمن اینکه سید یوسف هاشمی ثابت تهیه کننده و رهاجهانشاهی به عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارند.

علی سروری طراح صحنه و لباس، علی کوزه گرطراح نور، مسعود بقایی طراح صدا، محمدرضا ابراهیمی طراح گریم، فرشاد امام وردی مدیر روابط عمومی و تبلیغات، حسین پورمحمدی صدابردار، هادی کچویی دستیار کارگردان و منشی صحنه، حسین برجیس منشی صحنه، محمد حسین الهیاری و امیرمهدی شایع دستیاران تهیه دیگر عوامل اجرایی نمایش «سلول شخصی» هستند.

نمایش «سلول شخصی» به کارگردانی امیرحسین آلادپوش از روز یکشنبه هشتم مرداد ماه ساعت ۲۰:۳۰ با مدت زمان ۷۵ دقیقه میزبان مخاطبان در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر خواهد بود.

اطلاعات تکمیلی درباره این اثر نمایشی که همزمان با نمایش «جریان» به کارگردانی علیرضا معروفی در تالار اصلی به صحنه می رود، به زودی اعلام می شود.

  • نویسنده : شیدامهدوی