آمیتاب باچان با استودیو دیجیتال آیکنز وارد عرصه هوش مصنوعی مولد می‌شود. به گزارش ستاره هنر؛ آمیتاب باچان اسطوره سینمای هند، از امکانات هوش مصنوعی مولد استفاده می‌کند تا با هوادارانش تعامل بیشتر داشته باشد. باچان درباره همکاری با استودیو دیجیتال آیکنز گفت: من شیفته مسیری هستم که فن‌آوری در حال تکامل دارد طی می‌کند […]

آمیتاب باچان با استودیو دیجیتال آیکنز وارد عرصه هوش مصنوعی مولد می‌شود.

به گزارش ستاره هنر؛ آمیتاب باچان اسطوره سینمای هند، از امکانات هوش مصنوعی مولد استفاده می‌کند تا با هوادارانش تعامل بیشتر داشته باشد.

باچان درباره همکاری با استودیو دیجیتال آیکنز گفت: من شیفته مسیری هستم که فن‌آوری در حال تکامل دارد طی می‌کند و شیفته سرعتی که نوآوری‌های جدید در سرتاسر جهان در حال ظهور هستند. یکی از آن‌ها هوش مصنوعی مولد است و من خوشحالم که بخشی از چنین دنیای شگفت‌انگیز آینده‌نگرانه‌ای از هوش مصنوعی مولد هستم و بنابراین با ایکنز همکاری کرده‌ام. ما با هم وارد این دنیای فراجهانی جدید خواهیم شد.

استودیو دیجیتال آیکنز با باچان کار می‌کند تا ویژگی‌های نمادین او را به تصویر بکشد و از این طریق تجربه‌ای جدید را برای طرفداران وی در سراسر جهان فراهم کند. هنگامی که این پروژه تا پایان سال ۲۰۲۳ محقق شود، علاقه‌مندان در هند می‌توانند با باچان در مکان‌های مختلف تعامل داشته باشند.

هوش مصنوعی مولد نوعی از سیستم هوش مصنوعی است که قادر به تولید متن، تصاویر یا رسانه‌های دیگر است.

چشم‌انداز اعلام شده آیکنز که در حال حاضر با ویژگی‌های گرافیک هندی کار می‌کند، هم‌آمیزی فناوری‌های پیشرفته و نمادهای فرهنگی برای ایجاد عصر جدیدی از سرگرمی‌های تعاملی است.

ابیناو ورما کالیدیندی بنیانگذار این شرکت گفت: این روزی مهم برای آیکنز است زیرا نام ما از آمیتاب باچان گرفته شده که اکنون به ما پیوسته است. ما با هم از قدرت هوش مصنوعی مولد برای ایجاد تجربیات همه جانبه‌ای که از مرزهای فیزیکی فراتر می‌روند، استفاده خواهیم کرد. با فن‌آوری پیشرفته ما، طرفداران این فرصت را خواهند داشت تا با بازیگر مورد علاقه خود تعامل داشته باشند. چه کسی می‌داند شاید حتی بتوانید با آمیت جی [باچان] در شهر خودتان سلفی بگیرید.

آیکنز چند سرمایه‌گذار دارد که «ویلیج گلوبال» با حمایت مارک زاکربرگ، جف بزوس، بیل گیتس و رید هافمن از جمله آنهاست.