ساترا بسته محتوایی تیرماه و اعیاد قربان و غدیر را در قالب ۲۰۲ برنامه و مجموعه تلویزیونی به رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر اعطاء می‌کند. به گزارش ستاره هنر از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی(ساترا)، در راستای حمایت از توسعه محتوای فاخر، جذاب و سالم در رسانه‌های دارای مجوز […]

ساترا بسته محتوایی تیرماه و اعیاد قربان و غدیر را در قالب ۲۰۲ برنامه و مجموعه تلویزیونی به رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر اعطاء می‌کند.

به گزارش ستاره هنر از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی(ساترا)، در راستای حمایت از توسعه محتوای فاخر، جذاب و سالم در رسانه‌های دارای مجوز از ساترا، این سازمان در نظر دارد بسته محتوایی تیرماه ۱۴۰۲ و اعیاد قربان و غدیر شامل ۲۰۲ قسمت برنامه در قالب‌های مختلف را منطبق بر مبنای نظام رتبه‌بندی در اختیار رسانه‌های دارای مجوز قرار دهد.

این بسته محتوایی در قالب مجموعه‌های تلویزیونی «بچه مهندس ۴»، «رهایی»، «راز ناتمام»، «پزشک دریار»، انیمیشن‌های «نام‌ها»، «کبدی کاران» و «پاکوچولو»، مستندهای «چه جوری» و «کابوس نیمه شب»، فصل دوم برنامه گفت‌وگومحور «مامان‌ها»، رئالیتی‌شو «تماس» و فیلم‌های سینمایی «پیش به‌سوی کوه اسرار آمیز» و «زمین لرزه» و مجموعه برنامه‌های مرتبط با اعیاد قربان و غدیرخم به رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر اعطاء خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند به‌منظور دریافت این بسته‌های محتوایی یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۳۴۵۱۹۹ داخلی ۴۴۸ تماس بگیرند.

  • نویسنده : علیرضا مظاهری