متقاضیان شرکت در سیزدهمین دوره جوایز ایسفا تا پایان ماه تیر مهلت دارند تا فرم حضور را تکمیل و ارسال کنند. به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی جوایز ایسفا، آخرین مهلت ارسال فیلم‌های کوتاه به سیزدهمین دوره جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران (ایسفا) تا پاپان تیرماه ۱۴۰۲ است. تمامی فیلم‌های کوتاه با […]

متقاضیان شرکت در سیزدهمین دوره جوایز ایسفا تا پایان ماه تیر مهلت دارند تا فرم حضور را تکمیل و ارسال کنند.

به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی جوایز ایسفا، آخرین مهلت ارسال فیلم‌های کوتاه به سیزدهمین دوره جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران (ایسفا) تا پاپان تیرماه ۱۴۰۲ است.

تمامی فیلم‌های کوتاه با هر ساختار، گرایش و تفکری، با مدت زمان حداقل ۳ دقیقه و حداکثر ۳۰ دقیقه که از ابتدای فروردین ۱۴۰۰ تا پایان مهلت قانونی ثبت‌نام تولید شده و برای دوره‌های قبلی جوایز ایسفا ارسال نشده‌اند، می‌توانند فرم تقاضای شرکت در جوایز ایسفا را تکمیل کنند.

فیلمسازان متقاضی پس از تکمیل فرم تقاضا، باید یک نسخه از فیلم خود را با مشخصات فنی خواسته شده حداکثر تا ۵ روز پس از ثبت‌نام اینترنتی در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۱۰ تا ۱۵، به دبیرخانه جوایز ایسفا تحویل دهند.

فیلم‌های رسیده براساس آیین‌نامه جدید جوایز ایسفا داوری خواهند شد و برگزیدگان در رشته‌های مختلف در هفته‌ پایانی شهریور ۱۴۰۲ معرفی خواهند شد.

سیزدهمین دوره جوایز ایسفا به دبیری اسماعیل منصف و توسط انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران به منظور معرفی برترین آثار سینمای کوتاه ایران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام به سایت انجمن فیلم کوتاه ایران به آدرس https://iranianshortfilm.com/submission-form-۱۳ مراجعه کنند.

  • نویسنده : علیرضا مظاهری