با حکم علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی، «مسعود کاویانی» مدیر رادیو معارف، مدیریت رادیو محرم را عهده دار شد. به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی معاونت صدا؛ سید احمدرضا صدر، مدیر روابط عمومی معاونت صدا با اعلام این خبر گفت: علی بخشی زاده، معاون رسانه ملی طی حکمی مسعود کاویانی […]

با حکم علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی، «مسعود کاویانی» مدیر رادیو معارف، مدیریت رادیو محرم را عهده دار شد.

به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی معاونت صدا؛ سید احمدرضا صدر، مدیر روابط عمومی معاونت صدا با اعلام این خبر گفت: علی بخشی زاده، معاون رسانه ملی طی حکمی مسعود کاویانی را با حفظ سمت، به عنوان مدیر رادیو محرم منصوب کرد.

وی در ادامه افزود: رادیو محرم از ابتدا تا پایان ماه محرم بر روی موج اف. ام ردیف ۹۵٫۵ تقدیم مخاطبان می شود. این رادیو همچون سالهای گذشته برای شنونده های سراسر کشور با رویکرد ویژه ایی روی آنتن می رود که به صورت خاص حسینه ای را به وسعت تمام ایران با بخش های مختلف و متنوع؛ همراه با مداحی ها و سخنرانی های کوتاه و ایجاد شور حسینی، ایجاد می کند.

صدر با بیان اینکه رادیو محرم بر بستر رادیو فصلی است، خاطر نشان کرد: رادیو فصلی فرصتی است تا در زمان ها و موقعیت های مختلف، متناسب با زمان، برنامه سازی در حوزه های مختلف با رویکردهای گوناگون شکل گیرد.

به گفته مدیر روابط عمومی معاونت صدا؛ تا ابتدای ماه محرم رادیو تبیین را خواهیم داشت و از ابتدای ماه محرم، رادیو محرم آغاز و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت، از آن زمان نیز رادیو اربعین آغاز به کار خواهد کرد تا ابتدای ماه ربیع الاول نیز ادامه خواهد داشت.

در این حکم آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در رسانه، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان مدیر شبکه رادیویی محرم منصوب می شوید.

اکنون که رادیو محرم در هشتمین منزل خود توانسته به برکت شور حسینی، حسینیه ای به وسعت دل ها در کهکشان رسانه ها پدید آورد؛ انتظار دارم با بهره گیری از ظرفیت های تمامی شبکه های رادیویی به ویژه شبکه معارف در ترویج الگوی صحیح عزاداری، بازشناسی مفاهیم و معارف عاشورا، تبیین و بازخوانی پیام ها و مفاهیم ناب حسینی و انطباق آن با عصر حاضر در قالب مراثی و تولید و پخش برنامه های فاخر کوشا باشید.