یازدهمین کارگاه فصلی پروژه‌ «چهارفصل تئاتر ایران» با همراهی شهرام زرگر و سیروس همتی برگزار می شود. به گزارش ستاره هنر، یازدهمین کارگاه «چهار فصل تئاتر ایران» روز پنجشنبه نهم شهریور ماه در سالن سلمان هراتی حوزه هنری با همراهی شهرام زرگر و سیروس همتی اساتید هیات علمی این فصل برگزار می شود. در یازدهمین […]

یازدهمین کارگاه فصلی پروژه‌ «چهارفصل تئاتر ایران» با همراهی شهرام زرگر و سیروس همتی برگزار می شود.

به گزارش ستاره هنر، یازدهمین کارگاه «چهار فصل تئاتر ایران» روز پنجشنبه نهم شهریور ماه در سالن سلمان هراتی حوزه هنری با همراهی شهرام زرگر و سیروس همتی اساتید هیات علمی این فصل برگزار می شود.

در یازدهمین کارگاه «چهار فصل تئاتر ایران» با عنوان «تئاتر و زندگی سالم» نمایشنامه‌نویسان مدعو از ۵ استان کشور حضور داشته و طبق سنت همیشه‌ این کارگاه‌ها، خروجی آثاری که پس از بازنویسی از این کارگاه به تایید نهایی اعضای هیات علمی این فصل برسند در مجموعه‌ «فصل سفید» که تا کنون ۴ شماره از آن به چاپ رسیده، توسط نشر سوره‌ مهر منتشر خواهد شد.

همزمان با برگزاری این دوره از کارگاه ها، فراخوان فصل دوازدهم از طرف دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه‌ هنری منتشر خواهد شد و شرکت در آن برای عموم علاقه‌مندان خارج از کلانشهر تهران آزاد خواهد بود.

  • نویسنده : علیرضا مظاهری