دو نمایش «خانه عروسک» به کارگردانی رویا صفری و «خانوم» به کارگردانی تینا بخشی در تماشاخانه استاد انتظامی روی صحنه می‌روند. به گزارش ستاره هنر، نمایش «خانه عروسک» نوشته هنریک ایبسن و به کارگردانی رؤیا صفری از دوشنبه ۲۹ خرداد ماه تا ۲۰ تیر ماه هر شب (به جز شنبه‌ها) ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ […]

دو نمایش «خانه عروسک» به کارگردانی رویا صفری و «خانوم» به کارگردانی تینا بخشی در تماشاخانه استاد انتظامی روی صحنه می‌روند.

به گزارش ستاره هنر، نمایش «خانه عروسک» نوشته هنریک ایبسن و به کارگردانی رؤیا صفری از دوشنبه ۲۹ خرداد ماه تا ۲۰ تیر ماه هر شب (به جز شنبه‌ها) ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد انتظامی اجرا می‌شود.

رؤیا صفری، حنیف براری، مرجان هادی‌زاده، فرزام صفاریان و مریم ارغوانی بازیگران این نمایش هستند.

داستان این نمایش در مدت زمان سه شب در خانه تروالد هلمر و همسرش نورا هلمر، در شهری در نروژ اتفاق می‌افتد. نورا سال‌ها قبل وقتی بیماری مهلکی جان هلمر را به خطر انداخته بود، برای مداوای همسرش و به طور پنهانی پولی را به نزول از یکی از همکاران هلمر قرض کرد.

نمایش «خانوم» به نویسندگی و کارگردانی تینا بخشی و با تهیه‌کنندگی سامان خلیلیان از دوشنبه ۲۹ خرداد ماه تا ۲۰ تیر ماه هر شب (به جز شنبه‌ها) ساعت ۲۱ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه استاد انتظامی اجرا می‌شود.

سارا سیبی، ساغر طاهرپور و رضا امانلو بازیگران این نمایش هستند.

علاقمندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال به نشانی https://www.tiwall.com/p/khanom۲ مراجعه کنند.

  • نویسنده : حسین شیردل