مهدی سالم مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی، با صدور حکمی امید صدیق را رئیس جدید مجموعه تالار وحدت منصوب کرد. به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد فرهنگی هنری رودکی، مهدی سالم مدیرعامل بنیاد رودکی در حکمی، امید صدیق را به عنوان رئیس تالار وحدت منصوب کرد. در حکم […]

مهدی سالم مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی، با صدور حکمی امید صدیق را رئیس جدید مجموعه تالار وحدت منصوب کرد.

به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد فرهنگی هنری رودکی، مهدی سالم مدیرعامل بنیاد رودکی در حکمی، امید صدیق را به عنوان رئیس تالار وحدت منصوب کرد.

در حکم انتصاب مهدی سالم خطاب به صدیق آمده است:

«نظر به تصویب ساختار تشکیلاتی جدید بنیاد رودکی توسط هیات امنا در تاریخ ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۰ و ساختار تفصیلی آن توسط هیات مدیره در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ بنا بر تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان رئیس تالار وحدت منصوب می‌شوید.

تلاش و اهتمام جدی به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت‌های تالار وحدت از طریق همکاری با بخش‌های هنری و واحدهای ستادی بنیاد، نظارت بر آماده‌سازی اجرای برنامه‌های مختلف، نظات بر عملکرد بخش‌های فنی هنری اعم از نور، صدا، صحنه و… و برنامه‌ریزی جهت رفع عیوب و بروزرسانی آن‌ها از جمله انتظارات اینجانب است.

توفیق جنابعالی را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.»

صدیق پیش از این مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی بوده است.

  • نویسنده : شیدامهدوی