سیدروح‌الله حجازی کارگردان فیلم «روشن» با نقش آفرینی رضا عطاران، سیامک انصاری و سارا بهرامیان اعلام کرد که برنامه‌ریزی‌های نهایی برای اکران پاییزی این فیلم در حال انجام است. به گزارش ستاره هنر؛ این فیلم که چند ماه است پروانه نمایش گرفته، تاکنون به دلایل متعدد مهیای اکران نبود ولی سرانجام قرار است از فصل […]

سیدروح‌الله حجازی کارگردان فیلم «روشن» با نقش آفرینی رضا عطاران، سیامک انصاری و سارا بهرامیان اعلام کرد که برنامه‌ریزی‌های نهایی برای اکران پاییزی این فیلم در حال انجام است.

به گزارش ستاره هنر؛ این فیلم که چند ماه است پروانه نمایش گرفته، تاکنون به دلایل متعدد مهیای اکران نبود ولی سرانجام قرار است از فصل پاییز روی پرده سینماها رود.

فیلم «روشن» سال ۱۳۹۹ در سی‌ونهمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد واگرچه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای رضا عطاران به همراه داشت اما بعد از جشنواره وارد فهرست فیلم‌های «مشکل‌دار» شد و نتوانست تا مدت‌ها مجوز اکران بگیرد.

روح‌الله حجازی گفت:‌ پخش «روشن» برعهده شرکت فیلمیران است و برنامه‌ریزی‌ها برای اکران همزمان داخلی و خارجی فیلم انجام می‌شود تا پس از پایان تابستان فیلم در ایران و برخی کشورهای اروپایی و امریکایی به نمایش گذاشته شود.

«روشن» با بازی رضا عطاران در حالی آماده اکران می‌شود که فیلم «ویلای ساحلی» کیانوش عیاری نیز با حضور این بازیگر در تدارک اکران پاییزی است و گیشه سینماها پس از چند ماه که در قبضه فیلم‌های کمدی بوده، شاید در قرق رضا عطاران درآید.

عطاران به‌جز این دو فیلم، «شیشلیک» محمدحسین مهدویان را هم در بایگانی توقیفی‌های سینما دارد.

روح‌الله حجازی در شرایطی در سال ۱۴۰۲ به دنبال اکران فیلم «روشن» است، که آخرین فیلم اکران شده‌اش «اتاق تاریک» مربوط به ۶ سال پیش می‌شود.

در «روشن» که داستان یک مرد میانسال عاشق بازیگری است، علاوه بر عطاران، سیامک انصاری و سارا بهرامی هم بازی کرده‌اند.