فیلم سینمایی «زالاوا» تا چند روز آینده در پلتفرم‌های اینترنتی به صورت آنلاین بلیت‌فروشی و اکران می‌شود. به گزارش ستاره هنر ، در حال حاضر فیلم‌هایی همچون «چپ راست»، «ابلق»، «دسته دختران»، «جزیره فضایی»، «بانک‌زده‌ها» و «بی‌صدا حلزون» در برخی پلتفرم‌ها اکران آنلاین می‌شوند و قرار است فیلم دیگری که از ژانری وحشت است، هم […]

فیلم سینمایی «زالاوا» تا چند روز آینده در پلتفرم‌های اینترنتی به صورت آنلاین بلیت‌فروشی و اکران می‌شود.

به گزارش ستاره هنر ، در حال حاضر فیلم‌هایی همچون «چپ راست»، «ابلق»، «دسته دختران»، «جزیره فضایی»، «بانک‌زده‌ها» و «بی‌صدا حلزون» در برخی پلتفرم‌ها اکران آنلاین می‌شوند و قرار است فیلم دیگری که از ژانری وحشت است، هم به این گروه اضافه شود.

«زالاوا» به کارگردانی ارسلان امیری و تهیه‌کنندگی روح‌الله برادری و سمیرا برادری، صبح پنجشنبه، ۲۲ تیرماه از دو پلتفرم فیلیمو و نماوا به صورت آنلاین اکران خواهد شد.

فیلمنامه «زالاوا» را ارسلان امیری، آیدا پناهنده و تهمینه بهرام نوشته‌اند و در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «زالاوا» در اواخر دهه ۱۳۵۰ خورشیدی روی می‌دهد و راوی اتفاقی است که باعث ترس مردم شده و رییس پاسگاه تلاش می‌کند تا امنیت را به روستا بازگرداند.

نوید پورفرج، پوریا رحیمی سام، هدی زین‌العابدین، باسط رضایی، فریدون حامدی، شاهو رستمی، مهسا حجازی، لیلا بیگی و زاهد زندی بازیگران این فیلم سینمایی‌ هستند.

این فیلم در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر سه سیمرغ در بخش‌های بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، بهترین فیلمنامه و بهترین کارگردان فیلم اول را گرفت.

  • نویسنده : شیدامهدوی