مدیر کل محترم دفتر توسعه فناوری، سینمایی و سمعی بصری از بهره‌برداری ۱۱ سالن نمایش فیلم و ۲۵۸۱ صندلی در تیرماه سال‌جاری خبر داد. به گزارش ستاره هنر از روابط عمومی سازمان سینمایی محمدرضا فرجی در ادامه این خبر گفت: ۱۰سینما، تعداد ۱۱ سالن نمایش در تیرماه سال‌جاری به بهره‌برداری رسید و ۲ سالن سینما […]

مدیر کل محترم دفتر توسعه فناوری، سینمایی و سمعی بصری از بهره‌برداری ۱۱ سالن نمایش فیلم و ۲۵۸۱ صندلی در تیرماه سال‌جاری خبر داد.

به گزارش ستاره هنر از روابط عمومی سازمان سینمایی محمدرضا فرجی در ادامه این خبر گفت: ۱۰سینما، تعداد ۱۱ سالن نمایش در تیرماه سال‌جاری به بهره‌برداری رسید و ۲ سالن سینما پارک بازار مشهد به تعداد ۵۳ صندلی نیز افتتاح شد.

وی افزود : در راستای سیاست‌های سازمان، با همکاری ادارات کل ارشاد استان و سینماشهر، سالن‌های نمایش به ناوگان سینماهای کشور افزوده شدند.

فرجی اظهار کرد: حمایت از بخش خصوصی در راستای حفظ سالن‌های نمایش فیلم، راه‌اندازی و فعال شدن سالن‌های موجود علی‌الخصوص در مناطق محروم و کم‌برخوردار و بالای پنجاه هزار نفر جمعیت، در اولویت سیاست‌های سازمان و معاونت توسعه فناوری و مطالعات قرار دارد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر نزدیک به ۱۱۹ شهر با جمعیت بالای ۵۰ هزار نفر و ۶۹ شهر با جمعیت بالای ۱۰۰ هزار نفر، فاقد سینما و سالن نمایش در کشور وجود دارد که در این راستا وظیفه پیگیری و اجرای سیاست‌های سازمان بر عهده دفتر توسعه فناوری، سینمایی و سمعی بصری است.