معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تأمین و پرداخت اعتبارات از طرف رئیس‌جمهور به مؤسسه هنرمندان پیشکسوت خبر داد. به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود سالاری معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تأمین و پرداخت اعتبارات از طرف […]

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تأمین و پرداخت اعتبارات از طرف رئیس‌جمهور به مؤسسه هنرمندان پیشکسوت خبر داد.

به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود سالاری معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تأمین و پرداخت اعتبارات از طرف رئیس جمهور به مؤسسه هنرمندان پیشکسوت خبر داد.

محمود سالاری درباره گلایه داریوش ارجمند در ارتباط با پرداخت نشدن کمک مالی بیست میلیارد تومانی رئیس‌جمهور به موسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: امسال طبق اعلام رسمی موضوع از سوی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع، در مراسم تجلیل از هنرمندان متولد اردیبهشت‌ماه و همچنین مذاکراتی که با جناب آقای دکتر اسماعیلی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته‌ام، این کمک در بودجه سال ۱۴۰۲ موسسه پیش‌بینی شده و بدون هر گونه محدودیت و نگرانی پرداخت خواهد شد.

رئیس هیات امنای موسسه هنرمندان پیشکسوت در ادامه اظهار داشت: طبق روال معمول در سه ماهه ابتدای هر سال در بسیاری از دستگاه‌های اجرایی مشکلاتی در خصوص کمک‌های مالی وجود دارد که به مرور حل و فصل می‌شود و قطعاً تکریم هنرمندان پیشکسوت به عنوان سرمایه‌های اجتماعی کشور و حمایت از موسسه هنرمندان پیشکسوت از اولویت‌های وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی است و این موضوع نباید باعث نگرانی اعضای موسسه شود.