فیلم سینمایی «ابد و یک روز» ساخته سعید روستایی در شبکه نمایش خانگی عرضه شد. به گزارش ستاره هنر، فیلم سینمایی «ابد و یک روز» به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی و تهیه کنندگی سعید ملکان محصول ۱۳۹۵ در پلتفرم فیلم‌نت عرضه شد. این فیلم در گونه درام اجتماعی است و در آن نوید محمدزاده، […]

فیلم سینمایی «ابد و یک روز» ساخته سعید روستایی در شبکه نمایش خانگی عرضه شد.

به گزارش ستاره هنر، فیلم سینمایی «ابد و یک روز» به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی و تهیه کنندگی سعید ملکان محصول ۱۳۹۵ در پلتفرم فیلم‌نت عرضه شد. این فیلم در گونه درام اجتماعی است و در آن نوید محمدزاده، پیمان معادی، ریما رامین فر، پریناز ایزدیار و معصومی رحمانی ایفای نقش می‌کنند.

فیلم سینمایی «ابد و یک روز» نخستین ساخته سعید روستایی است که برای اولین بار در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر رونمایی شد و موفق به دریافت ۹ سیمرغ بلورین از این جشنواره شد. این فیلم در نوروز ۱۳۹۶ اکران عمومی شد و به فروشی معادل پانزده میلیارد تومان دست یافت.

این فیلم سینمایی داستان خانواده‌ای است که درگیر فقر و بی‌کاری و اعتیاد شده اند. سمیه دختر کوچک خانواده قرار است با مردی افغانی ازدواج کند اما تمام زندگی بر دوش اوست و با رفتنش مشکلات بیشتری پیش می‌آید.