فراخوان پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران اعلام شد. به گزارش ستاره هنر، در فراخوان این جایزه آمده است: پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران با هدف هویت‌سازی و معرفی کلان‌شهر تهران به همت مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهردار تهران برگزار می‌شود. پذیرش آثار در سه بخش داستان کوتاه، ناداستان و روایت‌نویسی نوجوانان است […]

فراخوان پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران اعلام شد.

به گزارش ستاره هنر، در فراخوان این جایزه آمده است: پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران با هدف هویت‌سازی و معرفی کلان‌شهر تهران به همت مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهردار تهران برگزار می‌شود.

پذیرش آثار در سه بخش داستان کوتاه، ناداستان و روایت‌نویسی نوجوانان است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ به دبیرخانه جایزه بین‌المللی داستان تهران ارسال کنند.

در پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران که به دبیری مجید قیصری برگزار می‌شود، در بخش داستان و ناداستان به ترتیب به نفرات اول تا سوم علاوه بر تندیس جشنواره مبالغ ۴۰۰ میلیون ریال، ۲۰۰ میلیون ریال و ۱۰۰ میلیون اهدا می‌شود. همچنین در بخش نوجوان به نفرات اول تا سوم علاوه بر تندیس مبالغ ۲۰۰ میلیون ریال، ۱۰۰ میلیون ریال و ۵۰ میلیون ریال تعلق می‌گیرد.

علاقه‌مندان به شرکت در این جایزه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی tehranstory.ir مراجعه کنند.

مراسم اختتامیه و معرفی برندگان پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران در هفته تهران برگزار می‌شود.