تریلر فیلم «عروسک‌های فراری» که نخستین فیلم سینمایی ایتن کوئن بعد از جدایی از برادرش است، به تازگی منتشر شد. به گزارش ستاره هنر به نقل از مهر، «عروسک‌های فراری» کمدی جاده‌ای ایتن کوئن که با بازی مارگارت کوالی و جرالدین ویسواناتان ساخته شده به تازگی تریلرش را منتشر و اعلام کرد سپتامبر امسال به […]

تریلر فیلم «عروسک‌های فراری» که نخستین فیلم سینمایی ایتن کوئن بعد از جدایی از برادرش است، به تازگی منتشر شد.

به گزارش ستاره هنر به نقل از مهر، «عروسک‌های فراری» کمدی جاده‌ای ایتن کوئن که با بازی مارگارت کوالی و جرالدین ویسواناتان ساخته شده به تازگی تریلرش را منتشر و اعلام کرد سپتامبر امسال به سینماها می‌آید.

اینکه برادران کوئن دوباره با هم فیلم می‌سازند یا نه موضوعی است که در آینده روشن خواهد شد، اما فعلاً هر یک دارند کار خودشان را به تنهایی انجام می‌دهند و پس از نمایش «مکبث» اولین فیلمی که جوئل به تنهایی ساخت، حالا تریلر «عروسک‌های فراری» به عنوان اولین تجربه فیلمسازی منفرد ایتن دیده شد. البته ایتن سال پیش مستند «جری لی لوییس: مشکل در ذهن» را درباره خواننده راک با تدوین همسرش تریشیا کوک ساخته بود و حالا این بار اولین فیلم بلند داستانی‌اش را ساخته است.

«عروسک‌های فراری» کمدی در دست اکران ایتن کوئن که فیلمنامه‌اش را خود وی با همسرش سال‌ها پیش نوشته درباره ۲ دختر است که سفر جاده‌ای فی‌البداهه‌ای را در مسیر فلوریدا آغاز می‌کنند اما کنترل این سفر به سرعت از دست آنها خارج و با گروهی از تبهکاران مواجه می‌شوند.

هر چند ایتن فیلمنامه را با همراهی کوک نوشته اما کارگردانی آن را به تنهایی برعهده داشته است.

پدرو پاسکال، کولمن دومینگو، بنی فلدستاین، بیل کمپ و مت دیمون دیگر بازیگران اصلی این فیلم هستند.

قرار است ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) اکران جهانی فیلم ایتن کوئن شروع شود.