سریال تاریخی «رحیل» به کارگردانی محمود معظمی با درون مایه عاشورایی در اولویت پخش از شبکه سه سیما قرار گرفت. به گزارش ستاره هنر از معاونت سیما، مرکز سیمافیلم ضمن پوزش از مخاطبان به علت تغییر در جدول پخش سریال شبکه سه اعلام کرد: سریال تاریخی رحیل که روایتگر قصه‌ای زنانه در اواخر دوره قاجر […]

سریال تاریخی «رحیل» به کارگردانی محمود معظمی با درون مایه عاشورایی در اولویت پخش از شبکه سه سیما قرار گرفت.

به گزارش ستاره هنر از معاونت سیما، مرکز سیمافیلم ضمن پوزش از مخاطبان به علت تغییر در جدول پخش سریال شبکه سه اعلام کرد: سریال تاریخی رحیل که روایتگر قصه‌ای زنانه در اواخر دوره قاجر بوده، خوشبختانه آماده پخش شده است. از این رو با توجه به درون مایه عاشورایی سریال در اولویت پخش قرار گرفت و در اوایل ماه صفر از شبکه سه پخش‌ می شود.

سریال تاریخی «رحیل» یک روایت دست‌اول از پایان دوران قاجار و ابتدای پهلوی به مخاطب ارائه می‌کند. این مجموعه، قصه‌ای زنانه دارد و روایتگر فردی به اسم «مها» و از دربار قاجار است که تلاش می‌کند دیگر زنان اندرونی را با خود متحد و یک تعزیه عاشورایی اجرا کند.

بازیگرانی چون حمیدرضا آذرنگ، اندیشه فولادوند، کاظم هژیرآزاد، ابتسام بغلانی، زنده یاد حسام محمودی و… در آن به ایفای نقش پرداخته اند.
مسعود آب‌پرور، کارگردان، رامین عباسی‌زاده، تهیه‌کننده فرهاد نقدعلی نویسنده این سریال ٤٠ قسمتی هستند که فصل نخست آن در ۲۰ قسمت در ایام ماه صفر و فصل دوم به مناسبت ایام فاطمیه روی آنتن می رود.

سریال «محرمانه» هم که پیش تر پخش آن از شنبه ۲۱ مرداد اعلام شده بود پس از پخش «رحیل» از همین شبکه روانه آنتن می شود.

محرمانه به تهیه‌کنندگی سید رامین موسوی، کارگردانی محمود معظمی و نویسندگی مهدی حمزه در بستر داستانی، روایتی واقعی است از پیشرفت‌های علمی دانشمندان کشورمان در حوزه پزشکی که توطئه مغرضانه دشمن را در بر دارد تا با ایجاد اختلال، مانع از دست‌یابی ایران به موفقیتی بزرگ شوند

  • نویسنده : شیدامهدوی