مجموعه انیمیشن‌های کوتاه هنری «رؤیاهای رنگی» یکشنبه ۳ دی ماه در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش درمی آید. به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصرتهران، سینماتک در ادامه برنامه‌های هفتگی خود، این هفته فیلم‌های کوتاه هنری انیمیشن که از محصولات مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی است […]

مجموعه انیمیشن‌های کوتاه هنری «رؤیاهای رنگی» یکشنبه ۳ دی ماه در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش درمی آید.

به گزارش ستاره هنر به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصرتهران، سینماتک در ادامه برنامه‌های هفتگی خود، این هفته فیلم‌های کوتاه هنری انیمیشن که از محصولات مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی است را به نمایش می‌گذارد.

مجموعه فیلم «رویاهای رنگی» که در سینماهای منتخب گروه سینمایی «هنر و تجربه» به نمایش در آمده ، ساعت ۱۵ یکشنبه ۳ دی ماه در سالن سینماتک به نمایش در می آید و پس از جلسه نقد و بررسی برپا می‌شود.

مجموعه انیمیشن‌های کوتاه هنری شامل فیلم‌های کوتاه «سیم ششم» به کارگردانی بهرام عظیمی، «سوزن‌بان» به کارگردانی مهدی خرمیان، «پسر دریا» به کارگردانی عباس جلالی یکتا، «گذشته» به کارگردانی حمید محمدی، «ملکوت» به کارگردانی فرنوش عابدی، «کلاغ» به کارگردانی اهورا شهبازی، «بالانس» به کارگردانی برزان رستمی، «شهر خاموش» به کارگردانی امیر مهران، «دیوار چهارم» به کارگردانی محبوبه کلایی و «اکتسابات انتسابی» به کارگردانی سمانه شجاعی است.
آثاری که در این مجموعه به نمایش درمی‌آیند در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی شرکت کرده و جوایز معتبری را کسب کرده‌اند.
علاقه مندان برای شرکت در این جلسه می توانند به خیابان کارگر، جنب پارک لاله، موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند. ورود برای همگان آزاد است.